Alarko Servis

Alarko kombi servisi

Alarko kombi servis hizmetleri size daima hızlı ve ekonomik kombi servisi imkanı vermektedir. Alarko cihazları yıllardır kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden ürünleri tüketicilerimize garantili bir şekilde satmaktadır. Verdiği garantinin sonuna kadar arkasında durmakta olan alarko firması kullandığınız sistemlere her daim yedek parça bulunabilirlik imkanıda vermektedir.

teknik-servis
1998 yılı tarihi itibari ile kombi, klima, hidrofor ve kazan cihazları sektöründe alarko kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi ile ilgili problemlerin büyümesi uzun süre sıkıntı çekmenize neden olabileceğinden dolayı firmamızın sizlere sunmuş olduğu alarko kombi servisi ve onarım hizmetlerinin yanı sıra bakım hizmetlerinden yararlanmanız da önemlidir.

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz servis hizmeti sunan firmamız sayesinde kombinizle ilgili ne zaman sorun yaşarsanız yaşayın en kısa sürede sorununuzun çözülmesi mümkün olacaktır. Her biri alanında uzman olan teknik uzmanlarımız sayesinde kombi tamiri konusunda tüm problemleriniz en kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Siz de kombinizin sağladığı konfordan vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Alarko kombi servis desteği ve telefon aracılığı ile de sorunlarınızı çözen firmamızın tüm hizmetlerinden dilediğiniz an faydalanabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.