Alarko Servis

Alarko kombi kart tamiri

Alarko kombi ve klima sistemleri aynı insanlarda olduğu gibi çalışması için bir beyne sahiptir. Kombi ve klima ana kart sistemleri elektrik sisteminin yetersiz olmasından sürekli gidip gelmesinden, aşırı nemli ortamdan çok çabuk etkilenerek bozulmaya yüz tutabilirler. Evinize ve işyerinize gelen elektrik voltajlarınızı bu tür cihazları taktırmadan önce mutlaka ölçüm yaptırmalısınız.

Alarko kombi kart tamiri Isıtma sistemlerinin en çok tercih edilen ve kullanılan ürünleri olan kombilerinizin ana kartları ile ilgili yaşadığınız her sorunda başvurabileceğiniz Anadolu yakası alarko kombi kart tamir servisi hizmetleri sunan firmamız alanında uzman olan çalışanları ile tüm kombi ana kart sorunlarınızı çözebilmektedir.

kart_tamiri

Her bir teknik ekip alanında uzman olan, kendini geliştiren ve gerekli deneyime sahip uzmanlardan oluşan teknik servis elemanları sayesinde kombi ana kart bakım ve kombi kart onarım ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde yerine getiren firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

Yoğuşmalı kombi ve hermetik kombi kart tamiri ve telefon ve online yolları ile de destek alabileceğiniz alarko servis firmamız size en yakında olan gezici kombi servis araçları ile en kısa sürede destek vermek üzere yanınıza gelecektir.Kombi servis elemanlarının yaptığı her işe güvenen firmamız her marka için sunduğu orijinal parça değişimi hizmeti ile 1 yıl garantili alarko kart tamiri de gerçekleştirmektedir.